ORĘDZIE O EUCHARYSTII ŚWIĘTEJ – o. Montfort Okaa (SHL)

Ojciec Montfort Okaa (SHL), zakonnik pochodzący z Nigerii, mieszkający obecnie w Niemczech, propaguje w wielu krajach kult Najświętszego Serca Pana Jezusa i Niepokalanego Serca Maryi, który jest jednocześnie głęboko oparty na pobożności eucharystycznej.

Nasz Pan Jezus Chrystus wybrał o. Montforta Okaa, by wprowadzić go w najskrytsze tajemnice Swego Serca Miłości i by przez niego przekazać światu orędzie o Eucharystii Świętej. Tekst orędzia posiada Imprimatur Jego Ekscelencji dr. Ayo-Marii Atoyebi O. P – katolickiego biskupa diecezji Ilorin.

ORĘDZIE o Eucharystii.pdf – kliknij

MESSAGE ON THE HOLY EUCHARIST >>>

Jedna uwaga do wpisu “ORĘDZIE O EUCHARYSTII ŚWIĘTEJ – o. Montfort Okaa (SHL)

  1. Gosik

    Pani Aniu dziękuję za tę piękną modlitwę do dwóch serc miłości. Nigdy nie wchodziłam na stronę:pomarańczki. I to był mój błąd. Przepiękne jest orędzie o Eucharystii Św. Bardzo dziękuję za możliwość karmienia się takimi mądrymi wiadomościami. Pani Aniu czybyłby taka możliwość informacji o nadchodzących rekolekcjach lub forum.Takie do których mogą mieć dostęp wszyscy. To w Szczecinie było wyjątkowe, dużo już odsłuchałam a jeszcze wiele przede mną. Gorąco pozdrawiam.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s