Z miłości do nienarodzonych dzieci

Modlitwa przebłagalna Ojca Niebieskiego:

(modlitwa ekspiacyjna)

Ojcze Przedwieczny. Boże, przez Najświętsze Serce Pana Jezusa i Niepokalane Serce Maryi racz przyjąć Otworzenie Świętego Boku i Serca Pana Jezusa Chrystusa za potrzeby Kościoła Świętego i na pokutę za moje i wszystkich ludzi grzechy. Racz przyjąć Tę Drogocenną Najświętszą Krew i Wodę, która została przelana z Rany Boku i Boskiego Serca Pana Jezusa, racz przyjąć razem z Krwią Najmilszego Syna Twojego a Pana Naszego Jezusa Chrystusa krew niewinnych dzieci nie narodzonych za grzechy nasze i całego świata.
O Przenajświętsza Krwi Chrystusa, racz oczyścić mnie i wszystkich ludzi od własnych i obcych win grzechowych, racz uwolnić mnie i wszystkich ludzi od kar za grzechy i racz ugasić mnie i wszystkim biednym duszom płomień czyśćcowy. O Przenajświętsza Wodo z Najświętszego Boku i Serca Pana Naszego Jezusa Chrystusa racz obmyć wszystkie dusze z grzechu pierworodnego nienarodzonych dzieci, doprowadź ich w miłości Swojej do Królestwa Swego.

Ojcze nasz…    Zdrowaś Maryjo…

Koronka do Dzieciątka Jezus w intencji Dzieci Poczętych

Zapamiętaj, naucz świat tej koronki, bo na nici nałożone są wielkie łaski Serca Dzieciątka Jezus i Serca Maryi Panny, Matki Chrystusowej.

Na krzyżyku:

Wierzę w Boga…,
1 raz Ojcze nasz…,
1 raz Zdrowaś Maryjo …,
1 raz Chwała Ojcu …

Na małych paciorkach:

10 razy:
Serce Jezuska narodzone z Najświętszej Dziewicy Maryi Panny w stajence Betlejemskiej pobłogosław całą ludzkość, odnów ich serca, opromień rodziny, naucz kochać Boga.

Na dużych paciorkach; i na zakończeniu:

1 raz Ojcze nasz …,
1 raz Zdrowaś Maryjo …,
1 raz Chwała Ojcu.

Dziecię Jezus tak powiedziało: „O cokolwiek będziesz prosiła, dam ci, otrzymasz. Ta koroneczka jest Moją miłością. Niebo całe ją odmawia. To sobie zapamiętaj, nie odkładaj jej na potem, nie odmawiaj z niechęcią.”

Modlitwa W intencji dziecka i jego rodziców

Modlitwa codzienna podczas Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego (modlitwa ekspiacyjna)

Panie Jezu – za wstawiennictwem Twojej Matki Maryi, która urzodiła Cię z miłością, oraz za wstawiennictwem św. Józefa, człowieka zawierzenia, który opiekował się Tobą po urodzeniu – proszę Cię w intencji tego nienarodzonego dziecka, które duchowo adoptowałem, a które znajduje się w niebezpieczeństwie zagłady. Proszę, daj rodzicom miłość i odwagę, aby swoje dziecko pozostawili przy życiu, które Ty sam mu przeznaczyłeś. Amen

Imprimatur: Thomas Muldon – Biskup pomocniczy z Sydney (Australia)

Do powyższej modlitwy należy odmówić jedną dziesiątkę różańca świętego (dowolną tajemnicę).Matka Boska Dzieci Nienarodzonych

Duchowa Adopcja to dzieło modlitewne, które polega na wzięciu w duchową opiekę (duchowemu zaadoptowaniu) jednego poczętego dziecka, które jest zagrożone aborcją. To również modlitwa za jego rodziców o miłość i odwagę, aby przyjęli dziecko i pozwolili mu się narodzić. Duchową adopcję rozpoczyna złożenie uroczystego przyrzeczenia duchowej adopcji. Po zakończeniu tego okresu, można podjąć adopcję duchową kolejnego dziecka. W ciągu twojego życia na Ziemi to adoptowane w sposób duchowy dziecko będzie znane Bogu. Ale w życiu wiecznym znajdziecie razem zadziwiające szczęście we wzajemnym towarzystwie ze sobą.

Bądźmy wielodzietni 🙂

( Deklaracja adopcji.pdf )

najmniejszy bezbronny

Osoby, które podejmują modlitwę, czynią to z nadzieją i wiarą, że swoją ofiarą uratują jedno zagrożone życie ludzie – jedno dziecko, którego imię wiadome jest tylko Panu Bogu. Do Centralnego Ośrodka Duchowej Adopcji (Częstochowa) spływają liczne świadectwa osób, które podjęły dzieło duchowej adopcji. Na owoce tej modlitwy osoby wskazują zwiększenie wrażliwości na wartość życia ludzkiego, pogłębienie wiary, uzdrowienia, wdzięczność za życie…

Informacje o tym jak można włączyć się w dzieło Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego dostępne są m.in:www.duchowa-adopcja.pl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s