Nowenna do Ducha Świętego – DZIEŃ 3

DZIEŃ TRZECI 🙂

ZAŁAP TO!
Już teraz dajesz mi Duchu Święty ZROZUMIENIE jak mam spędzić ten moment myśląc w moim sercu o Tobie. Zaczynasz pozwalać mi ROZUMIEĆ, że jedynie tylko czytanie tej informacji nie wyzwoli Twojej łaski. Zaczynam zdawać sobie sprawę, że Twój dar ROZUMU przychodzi do mnie od Ciebie, kiedy ja poświęcę czas na zaakceptowanie Twojej RADY. Za zrealizowanie się tego, i za dary, które mi dałeś, dziękuję Ci, O Duchu Święty.

„I NIE WÓDŹ NAS NA ______”
Proszę nie wódź mnie na pokuszenie, O Duchu Święty! Nie poddawaj mnie egzaminowi, w którym musiałbym udowodnić Tobie moją wiarę, każąc mi czekać jeszcze dłużej na to, by doświadczyć Twojej obecności, nawet jeśliby to miała być tylko jedna sekunda. Ta sekunda świadomości, że Ty jesteś w moim sercu, wzmoże moją wiarę. O Duchu Święty, ja wierzę, pomóż mojemu niedowiarstwu.

Spraw, abym ZROZUMIAŁ, że jedynym powodem, dla którego rozpoczynam ten trzeci dzień poznawania Ciebie jest możliwym za przyczyną MĘSTWA, jakiego mi udzieliłeś.

Jeśli posłuchałbym się mojej pychy, to pomyślałbym, że ja sam to wszystko robię.

Koniec dnia trzeciego

IN ENGLISH (original version):

DAY THREE

GET IT!
Already You are giving me, O Holy Spirit, an UNDERSTANDING of how I must spend this moment thinking about You in my heart. You are beginning to let me UNDERSTAND that simply by reading this information will not release Your grace. I am beginning to realize Your gift of UNDERSTANDING comes to me from You, when I take the time to accept Your COUNSEL. For this realization and the gifts You have given me, thank You, O Holy Spirit.

“AND LEAD US NOT INTO … ”
Please do not lead me into temptation, O Holy Spirit! Do not put me to the test that I must prove to You my faith, by making me wait longer to experience Your presence, if for only one second. This second of knowing that You are in my heart will increase my faith. O Holy Spirit, I do believe, help my unbelief.

Make me UNDERSTAND the only reason I am starting this third day of getting to know You is through and with the FORTITUDE You have provided.

If I listen to my pride, I would think I am doing it all by myself.

END OF DAY THREE

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s