Wieczór z Maryją – ŚWIĘTA NIEWOLA z MIŁOŚCI! – 30 stycznia 2021 r.

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
I Maryja Matka Jego, bo Jest godna tego!

W najbliższą sobotę 30 stycznia po Mszy św. o godz. 18.00 w Sanktuarium św. Ojca Pio w Warszawie na Gocławiu przy ul. Fieldorfa 1 będziemy prowadzili modlitwę Duchowych Niewolników Maryi: „ODDANIE MARYI – św. Ludwik Maria Grignion de Montfort”

Są różne oddania
My praktykujemy oddanie doskonałe – wg doktryny św. Ludwika Mariii Grignion i do tego zachęcamy całym sercem!

Są różne przygotowania trwające 33 dni
My praktykujemy przygotowanie wg wskazań św.Ludwika Marii Grignion de Montfort, który otrzymał szczególne namaszczenie Boga!

Są różne praktyki nabożeństwa do Maryi
My chcemy praktykować te, które przynoszą Bogu najwięcej chwały i są oddaniem Mu czci i uwielbienia za przykładem Jezusa, który poddał się Maryi!

Są różne definicje doskonałego nabożeństwa
My przytoczymy niektóre z tych, które podaje nasz święty patron w swoim Traktacie o doskonałym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny.

Doskonałe nabożeństwo do Najświętszej Maryi Panny głosi cześć Maryi i wysławia Jej miłosierdzie!

Doskonałe nabożeństwo do Najświętszej Maryi Panny sprawia, że dusza nie szuka siebie, lecz tylko Boga i Jego Świętej Matki.

Doskonałe nabożeństwo do Najświętszej Maryi Panny jest aktem wielkiej pokory, bo uznajemy się za niegodnych i niezdolnych, by zbliżyć się wprost do Jego nieskończonego Majestatu i dlatego uciekamy się do orędownictwa Maryi.

Doskonałe nabożeństwo do Najświętszej Maryi Panny polega na zupełnym oddaniu się Maryi, aby przez Nią należeć całkowicie do Pana Jezusa.

Doskonałe nabożeństwo do Najświętszej Maryi Panny wzywa, by naśladować Pana Jezusa i być poddanym Maryi, od Niej zależnym i Jej posłusznym.

Doskonałe nabożeństwo do Najświętszej Maryi Panny najwierniej upodabnia duszę do Jezusa, najściślej z Nim jednoczy i poświęca ją wyłącznie Jemu.

Doskonałe nabożeństwo do Najświętszej Maryi Panny jest ofiarowaniem samego siebie osobiście, dobrowolnie, z pełną świadomością, teraz i na całą wieczność.

Doskonałe nabożeństwo do Najświętszej Maryi Panny jest tajemnicą łaski, którą Duch Święty odsłania duszom wiernym, które prowadzi, by postępowały z cnoty w cnotę, z łaski w łaskę, ze światła w światło, aż do przeistoczenia ich w Jezusa Chrystusa…

Serdecznie zapraszamy i czekamy na Ciebie, abyś do nas dołączył!
Przyjdź i pomódl się z nami. Odpocznij od lęków i napełnij się wiarą Maryi!
Podejdź na tyle blisko i z pokorą, aby Ona mogła wyciągnąć do Ciebie swoje kochające ramiona i dać Ci Jezusa… , abyś Go dawał innym!

Wspólnota Duchowych Niewolników Maryi
AD IESUM PER MARIAM

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s