Wieczór z Maryją – 30 czerwca 2022

Czy znasz miłość Chrystusa?

Miesiąc lipiec poświęcony jest uczczeniu Najdroższej Krwi naszego Umiłowanego Pana.

Kościół święty wskazuje ci, by cały ten wakacyjny miesiąc poświęcić na rozważanie drogocennej Krwi, a ty tak mało o tym myślisz!… Najzwyklejsze, najpospolitsze cierpienia z powodu upału, owadów, nieprzewidzianych niepowodzeń, maleńkich przykrości, możesz ofiarować Jezusowi jako wynagrodzenie. Myśleć o strumieniach Krwi spływających z Krzyża i pomnażać swą wiarę w Jej nieskończoną oczyszczającą moc; posługiwać się Nią i wyrażać swą ufność, w to, że WSZYSTKO da się oczyścić w Krwi Chrystusa.

Krew Chrystusa może oczyścić każdą winę, za którą żałujesz. Każdą! Dlaczego Jezus tyle jej przelał, skoro wystarczyła tylko jedna Jej kropla, aby cię zbawić? Chciej pragnąć, aby Krew Chrystusa w każdej chwili oczyszczała twoją duszę i cały świat.

Jeśli możesz, przyjdź na wspólne spotkanie formacyjne: Wieczór z Maryją w czwartek 30 czerwca do Sanktuarium św. Ojca Pio na warszawskim Gocławiu, aby we wspólnocie niewolników z miłości rozważać cenę naszego Zbawienia, uczyć się okrywać swą duszę Krwią Chrystusa jak płaszczem, obmywać się w Przenajdroższej Krwi i razem z Jezusem i Maryją rozlewać tę Krew na dusze dla chwały Ojca.

Bądź pociechą, jaką nieśli Jezusowi aniołowie w Getsemani. Tą pociechą było to, że skorzystasz z tej straszliwej agonii i z Jego Krwi spływającej na ziemię, że z prostotą dziecka zaczerpniesz z Niej potężną moc! Maryja pragnie, byś nabrał tego zwyczaju.

Z Najświętszą Maryją, wyglądając wspólnego spotkania – czekamy na Ciebie!

Wspólnota Duchowych Niewolników Maryi
AD IESUM PER MARIAM

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s