Materiały niezbędne dla Niewolnika Maryi

Wspólnota Duchowych Niewolników Maryi AD IESUM PER MARIAM organizuje 33-dniowe rekolekcje przygotowujące do złożenia uroczystego Aktu Ofiarowania siebie Panu Jezusowi przez ręce Maryi wg nauki św.Ludwika Marii Grignion de Montfort.

Staraniem Wspólnoty DNM wydaliśmy przewodnik rekolekcyjny pt. „33 DNI Ad Iesum Per Mariam”, pokrywając koszt jego wydania. Organizujemy także inne materiały dla duchowych niewolników Maryi, aby każdy kto pragnie wejść na tę duchową drogę i wzrastać w Niepokalanym Sercu Maryi do świętości, mógł otrzymać stosowną pomoc i niezbędne materiały.

Wszystkie składane ofiary na materiały dla duchowych niewolników Maryi przeznaczamy na pokrycie kosztów wydruku czy zakupu materiałów oraz krzewienie duchowego niewolnictwa w duchu nauczania św. Ludwika de Montfort.

„33 DNI Ad Iesum Per Mariam. Przewodnik kandydata na duchowego niewolnika Maryi”

.
Przewodnik „33 dni Ad Iesum Per Mariam
Imprimatur
Nihil Obstat
Tekst: Anna Kozikowska
Format: 15 cm x 10 cm
Oprawa: twarda z tasiemką
Liczba stron: 344
Wydawnictwo: Apostolicum
Proponowana ofiara: 10 zł
Zamawiam
Podręcznik formacyjny naszej Wspólnoty Duchowych Niewolników Maryi AD IESUM PER MARIAM – obowiązkowa lektura 33-dniowych rekolekcji.
Przewodnik krok-po-kroku prowadzi przez 33 dni do złożenia Aktu i oddania się w niewolę Maryi.
Zawiera praktyczne wskazówki naszych animatorów (inicjatorów 33-dniowych rekolekcji w parafiach w Polsce i prowadzących je od kwietnia 2016r.).
Rozdział I książki prowadzi czytelnika krok-po-kroku przez cały program rekolekcyjny i wyjaśnia sposób przygotowania się do całkowitego poświęcenia się Jezusowi przez Maryję.
Rozdział II książki zawiera oryginalne opracowanie ćwiczeń duchowych na każdy z 33 dni przygotowań ks. Fryderyka W. Fabera na podstawie Traktatu o doskonałym nabożeństwie do NMP św. Ludwika Marii Grignion de Montfort

Ten swoisty modlitewnik kryje w sobie nie tylko treści do rozważań na każdy z 33 dni ale także 33 powody dlaczego warto oddać się w niewolę Maryi oraz materiały przydatne dla każdego niewolnika z miłości.

33dni OPIS

Staraniem Wspólnoty DNM w/w przewodnik rekolekcyjny pt. „33 DNI Ad Iesum Per Mariam”, wydaliśmy pokrywając koszt jego wydania.

„Tajemnica Ave Maria”

– drogowskazy Świętej Niewoli Miłości dla wszystkich osób, które złożyły swój Akt Ofiarowania Panu Jezusowi przez ręce Maryi wg św.Ludwika Marii Grignion de Montfort

Z radością przekazujemy Wam, że ze złożonych ofiar na konto Stowarzyszenia DNM mogliśmy sfinansować wydanie nowej lektury formacyjnej Wspólnoty DNM pt. „Tajemnica Ave Maria” dla wszystkich osób, które złożyły swój Akt Ofiarowania, aby mogły wzrastać w formacji duchowej niewoli miłości. Książka została wydana w Święto Niepokalanego Serca Maryi, 20 czerwca 2020r., i jest dostępna dla każdego, kto zechce skorzystać z naszych materiałów formacyjnych. Można ją zamawiać poprzez <<<FORMULARZ>>> na naszej stronie internetowej lub na spotkaniach formacyjnych Wspólnoty DNM.

Tajemnica AveMaria okładka
Podręcznik formacyjny „Tajemnica Ave Maria
Nihil Obstat
Tekst: Anna Kozikowska
Format: 15 cm x 10 cm
Oprawa: twarda z tasiemką
Liczba stron: 352
Wydawnictwo: Apostolicum
Proponowana ofiara: 15 zł
Zamawiam

W opracowaniu są kolejne podręczniki formacyjne. Za wszystkie złożone ofiary na ten cel – BÓG ZAPŁAĆ!

Organizujemy także inne materiały dla duchowych niewolników Maryi, aby każdy kto pragnie wejść na tę duchową drogę i wzrastać w Niepokalanym Sercu Maryi do świętości, mógł otrzymać stosowną pomoc i niezbędne materiały.

Składane ofiary na materiały dla duchowych niewolników Maryi przeznaczamy na pokrycie kosztów wydruku czy zakupu materiałów oraz krzewienie duchowego niewolnictwa w duchu nauczania św. Ludwika de Montfort.

„Śpiewnik WDNM”

Śpiewnik rekolekcyjny WDNM zawierający 120 tekstów.
Dodatkowo codzienny Akt Oddania oraz sposób odmawiania Różańca świętego wg św.Ludwika Marii Grignion de Montfort, a także Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP. Duża wygodna czcionka 🙂

Śpiewnik WDNM okładka

Śpiewnik rekolekcyjny „Śpiewnik WDNM
Nihil Obstat
Opracowanie: Anna Kozikowska
Format: 15 cm x 10 cm
Oprawa: miękka
Liczba stron: 80
Wydawnictwo: Apostolicum
Proponowana ofiara: 5 zł
Zamawiam

„Traktat o doskonałym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny” – św.Ludwik Maria Grignion de Montfort

traktat okładka

Traktat o doskonałym nabożeństwie do NMP
św. Ludwik Maria Grignion de Montfort
Format: 15 cm x 10 cm
Duża czcionka (wygodna do czytania)
Przekład: Helena Brownsfordowa
IMPRIMATUR
Oprawa: twarda z tasiemką
Wydawnictwo: Apostolicum
Proponowana ofiara: 10 zł
Tylko w komplecie z Przewodnikiem „33 Dni Ad Iesum Per Mariam”!
Zamawiam

Łańcuch niewolnika Maryi

Łańcuch niewolnika Maryi św. Ludwika de Montfort: prosty, żelazny (z najwyższej jakości stali chirurgicznej, hartowanej nierdzewnej), przystosowany do stałego noszenia na ręku, nie uczula (nie zawiera niklu), nie koroduje.
Przed założeniem powinien być poświęcony przez kapłana.
Proponowana ofiara: 30 zł  Zamawiam
Do łańcuszka dołączony jest Cudowny Medalik Niepokalanej Maryi oraz Codzienny Akt Oddania wg św.Ludwika Marii Grignion de Montfort

Koronka niewolnika Maryi

Koronka niewolnika Maryi (różne kolory)
Proponowana ofiara: 5 zł
Do koronki dołączona jest treść modlitwy
Zamawiam

POLECAMY TAKŻE KSIĄŻKI POGŁĘBIAJĄCE NASZĄ RELACJĘ
z PANEM JEZUSEM oraz DZIEWICĄ MARYJĄ:

Luiza Piccarreta
24 Godziny Męki Jezusa Chrystusa
IMPRIMATUR
Oprawa: miękka, 192 strony

Proponowana ofiara: 10 zł
Zamawiam

24 Godziny Męki okładka

Podręcznik formacyjny naszej Wspólnoty Duchowych Niewolników Maryi AD IESUM PER MARIAM.

Rozważanie „24 Godzin Męki Jezusa Chrystusa” Luizy Piccarrety to szkoła miłości, świętości i jedności z Wolą Ojca. „[24] Godziny Męki Jezusa Chrystusa” nie są narracją czy zwykłym rozważaniem Męki Jezusa opisanym przez wielu innych autorów. Są natomiast modlitwą na wzór gimnastyki lub szkoły życia, w której jednoczymy się z Jezusem, żeby wraz z Nim i tak jak On, nauczyć się czynić to, co On czynił w Swoim wnętrzu, aby nas odkupić.
Jest to lektura formacyjna duchowych niewolników Maryi, zawierająca cenne „Praktyki i refleksje” nigdzie wcześniej niepublikowane.

Luiza Piccarreta
Dziewica Maryja w Królestwie Woli Bożej
(Apel Królowej Nieba o wejście do Królestwa Woli Bożej)
Medytacje podyktowane przez Maryję
IMPRIMATUR 
Oprawa: miękka, 132 strony
Proponowana ofiara: 10 zł
Zamawiam

img_3996

Zgłoszenie można złożyć poprzez poniższy „FORMULARZ-ZAMÓWIENIE”.
Na wskazany adres mailowy prześlemy szczegółowe informacje oraz dane do przelewu tak szybko, jak to możliwe (jesteśmy wolontariuszami).
Przesyłkę kurierską lub list polecony priorytet nadajemy (po potwierdzeniu) na wskazany w zgłoszeniu adres, zwykle jest dostarczona w Polsce w ciągu 2-3 dni roboczych, w krajach Europejskich – 5-7 dni, na inne kontynenty – 2-3 tygodnie. Koszt przesyłki zależy od wagi oraz kraju docelowego.

FORMULARZ – ZAMÓWIENIE

Treść „Klauzuli informacyjnej” dotyczącej ochrony danych jest dostępna tutaj >>>

Wszystkie składane ofiary na w/w materiały dla duchowych niewolników Maryi są przeznaczone na dzieło krzewienie duchowego niewolnictwa Maryi w duchu nauczania św. Ludwika Marii Grignion de Montfort.

Osoby, które są chętne materialnie wesprzeć działalność naszej Wspólnoty Duchowych Niewolników Maryi, mogą to zrobić wpłacając ofiarę na cele statutowe na konto:

Stowarzyszenie Duchowych Niewolników Maryi
22 1020 4900 0000 8402 3186 8668
W tytule przelewu prosimy wpisać “ofiara na cele statutowe”.

Dziękujemy za wsparcie dzieła Maryi!

Zamówienie można złożyć poprzez poniższy „FORMULARZ-ZAMÓWIENIE”.
Na wskazany adres mailowy prześlemy szczegółowe informacje tak szybko, jak to możliwe (jesteśmy wolontariuszami)
Przesyłkę kurierską lub list polecony priorytet nadajemy (po potwierdzeniu) na wskazany w zgłoszeniu adres, zwykle jest dostarczona w Polsce w ciągu 2-3 dni roboczych, w krajach Europejskich – 5-7 dni, na inne kontynenty – 2-3 tygodnie.

FORMULARZ – ZAMÓWIENIE
Treść „Klauzuli informacyjnej” dotyczącej ochrony danych jest dostępna tutaj>>>.

POLECAMY TAKŻE KSIĄŻKI POGŁĘBIAJĄCE NASZĄ RELACJĘ
z PANEM JEZUSEM oraz DZIEWICĄ MARYJĄ:

św. Ludwik Maria Grignion de Montfort
„Miłość Mądrości Przedwiecznej”
„Przedziwny sekret Różańca Świętego”

św. Alfons Maria de Liguori
„Przygotowanie do śmierci”
„Umiłowanie Chrystusa w życiu codziennym”
„O modlitwie jako środku do zbawienia koniecznym”
– „Uwielbienia Maryi”

św. Franciszek Salezy
„Filotea”

Marcin z Kochem
„Wykład o Mszy świętej”

Maria z Agredy
„Mistyczne Miasto Boże”
Oprawa: miękka, 352 strony

Mistyczne_Miasto

Niepokalana Dziewica Maryja, Matka Boga-Człowieka i nasza Ukochana Najświętsza Matka towarzyszy nam nieustannie w wędrówce doczesnej ku ojczyźnie wiecznej. Jej życie na ziemi, chwałę w niebie, pośrednictwo u Boga, przedstawia ta książka napisana przez świątobliwą Autorkę ku pokrzepieniu serc. Potrzebujemy Jej wzorca, wsparcia, szczególnej Jej pomocy.