Msza św. – transmisja

Msze święte na żywo przez internet

Modlitwa Papieża Leona XIII:

„Święty Michale Archaniele, wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź nam obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, książę wojska niebieskiego, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą mocą Bożą strąć do piekła. Amen.”

Na stronie msza-online.net znajdują się odnośniki do stron parafii udostępniających obraz kamer i dźwięk z kościołów, dzięki czemu można oglądać na żywo transmisje z Mszy św. oraz nabożeństw w internecie. Kliknij poniżej we właściwy link.
Msze święte na żywo / Holy Mass online:
Polski
English
Deutsch
Latin
汉语
Hrvatski
Český
Française
Español
Português
Slovenský
Italiano
Magyar

ADORACJA Najświętszego Sakramentu na żywo
Nabożeństwa na żywo
Różaniec na żywo

Po wejściu w zakładkę zobaczysz kalendarz z Mszami Świętymi dzisiaj i na najbliższe dni. Kliknij w godzinę, kiedy będziesz chciał uczestniczyć we Mszy Świętej. Jeżeli chcesz natychmiast uczestniczyć we Mszy Świętej kliknij w aktywny link w „Oglądaj na żywo Mszę Św.” a adres strony z transmisją Mszy Św. automatycznie się otworzy i będziesz mógł obejrzeć ją na żywo.
Strona stworzona została z myślą o wszystkich tych, którzy z różnych względów nie mogą uczestniczyć w kościele we Mszy Świętej – chorych, podróżujących, przebywających w krajach bez kościołów.

Jeżeli chcesz dodać Mszę Świętą online – adres internetowy i godzinę skorzystaj z formularza kontaktowego „Zgłoś Transmisję”.

Reklama