KONTAKT

Osoby odpowiedzialne za stronę http://www.pomaranczki.wordpress.com:

A. i Z. Kozikowscy
tel. +48 609 146 445
oddani.Maryi@gmail.com

www.niewolnicyzmilosci.pl

Prowadzimy stronę pomaranczki.wordpress.com, by dzielić się tym, co, jak ufamy, oddaje chwałę Bogu i Bożej Matce. Umieszczamy na niej to, co znajdziemy w przepaściach Internetu, a co naszym zdaniem warto promować. Zachęcamy też do współpracy 🙂 Chętnie zamieścimy tu także znalezione przez Ciebie „perły” 🙂

Na tej stronie zamieszczamy także niezbędne informacje dla wszystkich osób, które pragną ofiarować siebie Bogu przez Niepokalaną Matkę Boga – Maryję wg wskazań św. Ludwika Marii Grignion de Montfort.
Od kwietnia 2016 r. prowadzimy grupy wiernych do poświęcenia się Bogu jak Maryja, poprzez Maryję, z Maryją i w Niepokalanym Sercu Maryi, jako niewolnik Maryi – z miłości wg programu pt.”JEDYNEMU BOGU PRZEZ NIEPOKALANĄ MARYJĘ”. Program ten opracowaliśmy na podstawie „Traktatu o prawdziwym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny” św. Ludwika de Montfort oraz 33-dniowych ćwiczeń duchowych ks. Fryderyka Fabera.
W programie: przygotowanie do spowiedzi generalnej (zalecanej).
Program ten kończy się udziałem:
– we wspólnym nabożeństwie pokutnym (przebłagania za grzechy własne i bliskich);
– we wspólnej adoracyjnej Drodze Krzyżowej wg wizjii bł.A.K.Emmerich (głębokie przeżycie tego, co Bóg dla ciebie i mnie uczynił) oraz
– we wspólnej uroczystej Eucharystii, podczas której każdy składa swój Akt Ofiarowania Jezusowi Chrystusowi przez ręce Maryi wg św. Ludwika Marii Grignion de Montfort. Więcej informacji: niewolnicyzmilosci.pl.
Zapisy na 33 dniowe wspólne przygotowania: Rekolekcje 33 DNI Ad Iesum Per Mariam
Apostołowie niewolnictwa Maryjnego 
Wspólnota Duchowych Niewolników Maryi AD IESUM PER MARIAM

Osoby, które są chętne materialnie wesprzeć to dzieło Maryi, mogą to zrobić wpłacając ofiarę na konto:

Stowarzyszenie DNM
22 1020 4900 0000 8402 3186 8668
W tytule przelewu prosimy wpisać: “Darowizna na cele statutowe”.

Kod BIC (Swift): BPKOPLPW (dla przelewów zagranicznych)

Reklama