KONTAKT

Osoby odpowiedzialne za stronę http://www.pomaranczki.wordpress.com:

A. i Z. Kozikowscy
tel. +48 609 146 445
oddani.Maryi@gmail.com

www.niewolnicyzmilosci.pl

Prowadzimy stronę pomaranczki.wordpress.com, by dzielić się tym, co, jak ufamy, oddaje chwałę Bogu i Bożej Matce. Umieszczamy na niej to, co znajdziemy w przepaściach Internetu, a co naszym zdaniem warto promować. Zachęcamy też do współpracy 🙂 Chętnie zamieścimy tu także znalezione przez Ciebie „perły” 🙂

Na tej stronie zamieszczamy także niezbędne informacje dla wszystkich osób, które pragną ofiarować siebie Bogu przez Niepokalaną Matkę Boga – Maryję wg wskazań św. Ludwika Marii Grignion de Montfort.
Od kwietnia 2016 r. prowadzimy grupy wiernych do poświęcenia się Bogu jak Maryja, poprzez Maryję, z Maryją i w Niepokalanym Sercu Maryi, jako niewolnik Maryi – z miłości wg programu pt.”JEDYNEMU BOGU PRZEZ NIEPOKALANĄ MARYJĘ”. Program ten opracowaliśmy na podstawie „Traktatu o prawdziwym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny” św. Ludwika de Montfort oraz 33-dniowych ćwiczeń duchowych ks. Fryderyka Fabera.
W programie: przygotowanie do spowiedzi generalnej (zalecanej).
Program ten kończy się udziałem:
– we wspólnym nabożeństwie pokutnym (przebłagania za grzechy własne i bliskich);
– we wspólnej adoracyjnej Drodze Krzyżowej wg wizjii bł.A.K.Emmerich (głębokie przeżycie tego, co Bóg dla ciebie i mnie uczynił) oraz
– we wspólnej uroczystej Eucharystii, podczas której każdy składa swój Akt Ofiarowania Jezusowi Chrystusowi przez ręce Maryi wg św. Ludwika Marii Grignion de Montfort. Więcej informacji: niewolnicyzmilosci.pl.
Zapisy na 33 dniowe wspólne przygotowania: Rekolekcje 33 DNI Ad Iesum Per Mariam
Apostołowie niewolnictwa Maryjnego 
Wspólnota Duchowych Niewolników Maryi AD IESUM PER MARIAM